Varasemad koolitused – Kinnisvaraseminar

"Kinnisvara 2020 Tegijatelt tegijatele" Tallinnas 27. septembril

Taaskord nii head esinejad ja ettekanded parimatelt praktikutelt meie enda keskelt. Ühises meeleolus sai jagatud häid kogemusi kui suuri väljakutseid, mis ootamatul kriisiaastal ette tulid.

"Kinnisvara 2019 Tegijatelt tegijatele" Tallinnas 15. septembril

Esinesid praktikud, kes jagasid oma kogemusi üürikorterite haldusest üürimajade arenduseni. Lisaks vaatasime üle väga olulised teemad nagu finantseerimine ja riskid. 13 esinejaga koolituspäeval sai rohkelt omavahel arutleda ning praktilisi mõttekäike arendada

kinnisvaraseminar

"Kinnisvara 2018" Tallinnas, 22-23. septembril

Taaskord olid kavas põnevate objektide külastused - spetsiaalselt üürimajaks arendatav Laava maja ning DepotHouse. Lisaks rohkele praktilisele kogemusele olid seekord arutelus ka kinnisvara puudutav juriidika ja maksundus.

“Kinnisvara 2017” Tallinnas, 16. ja 17. septembril 2017

Külastasime üheskoos üürimajadeks ehitatavaid arendusi Kauba 10 ja SpaceCube. Tegemist oli juba viienda RSÕ poolt korraldatud kinnisvarale keskenduva koolitusega. Taaskord olid teemad seinast-seina ning esinesid praktikud, kes jagavasid oma kogemusi üürikorterite haldusest üürimajade arenduseni.

"Kinnisvara 2015", 27. septembril 2015 Tallinnas Viru hotellis

Koolitustesari "Rikas naine = Tark naine", Tallinnas ja Tartus märtsikuus 2015

Kahel päeval osales koolitusel kokku enam kui 200 inimest. Esinejateks olid praktikud – Mariliis Soobard ja Sille Kraam rääkisid hobist ettevõtluse alustamisest, Maret Saat oma teekonnast rahalise vabaduseni, Eve Kaunis (UusMaa) kinnisvarast ja Nelli Janson (LHV) aktsiatest. Lisaks jagas mõlemal päeval osalejatega mõtteid õpetaja-investor Kristi Saare. Üritust juhtis Pille-Riin Aasa (PR Fashion Room).

Koostöös PR Fashion Room-iga koolitus “Rikkaks Saamise Õpik praktikas!” - 20. aprillil 2014 Tallinnas

Rääkisime kolmest sissetulekust, mis aitavad investoril luua rahalist vabadust – intress, dividend ja üür. Lisaks peatusime ka sellel, kuidas paari aastaga ehitada nullist üles viiest üürikorterist koosnev kinnisvara portfell ja kuidas sealt edasi liikuda üüri-majani. Kalle tutvustas ka Stroomi Residentside projekti ja rääkis korterite renoveerimisest.